Witamy!

Witamy w świecie technologii napinanych TechNAP !

TechNAP jako AUTORYZOWANY przedstawiciel na Dolny Sląsk powłok dekoracyjnych czołowego polskiego producenta Grupy DPS prezentuje;

Grupa DPS istnieje na rynku międzynarodowym od 1999 roku. Od samego początku tym, co nas wyróżnia to innowacyjny produkt, dynamiczny rozwój i pasja, która mimo upływu lat, wielu pokonanych trudności, osiągniętych sukcesów, zdobytych doświadczeń wciąż pozostaje w nas taka sama. Dzięki temu udało nam się nawiązać współpracę z ponad pół tysiąca krajowymi i zagranicznymi partnerami, którzy otrzymały certyfikat autoryzowanego montażysty systemów DPS. Okazywane nam - przez coraz większą liczbę dystrybutorów i klientów - zaufanie jest najlepszym dowodem naszej wiarygodności i potwierdzeniem, że zainteresowanie produktem DPS stale wzrasta.

Grupa DPS to przedsiębiorstwo produkcyjne, które wytwarza dekoracyjne, podwieszane sufity napinane. Nasz produkt łączy w sobie niepowtarzalne walory estetyczne z szerokim zastosowaniem praktycznym. Zestawienie tych cech sprawia, że jest on oryginalnym i niezastąpionym elementem nadający wyjątkowy klimat pomieszczeniom, w których się znajduje.

Grupa DPS działa na rynku polskim, jak również eksportuje produkty DPS do ponad 70 krajów z całego świata. Nasza sieć specjalistów dba o to, by produkt dotarł do klienta finalnego, co pozwala nam skupiać się przede wszystkim na jego produkcji i udoskonalaniu go w stopniu, który odpowiada coraz to nowym potrzebom zgłaszanym przez uczestników rynku.

Sufity, ściany i figury, które tworzymy kojarzone są z nieograniczeniem, dlatego też, tworząc technologię DPS zgodnie ze zindywidualizowanym projektem przestrzegając najwyższych europejskich norm, pragniemy dać klientom możliwość kreowania unikalnej przestrzeni wokół siebie.

Galeria TechNAP.pl

Prezentujemy kilka realizacji z wykorzystaniem technologii napinanych.